Haber

Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Sporcuları Milli Takıma Davet Edildi

Şahinbey Belediyesi Gençlik ve SporKulüp, salon sporlarına verdiği desteğin karşılığını elde ettiği başarı ile almaktadır.

Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları Melek Polat, Yağmur Yavuz ve Antrenör Barış Solkol, 28-30 Temmuz 2023 tarihlerinde İstanbul’da yapılacak Uluslararası Marmara Kupası Karate Turnuvası’na katılmak üzere Milli Takım’a davet edildi.

“Sporu destekliyoruz”

Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Cuma Hoş, spora çok değerli yatırımlar yapıldığını belirterek, “Şahinbey Belediyesi olarak salon sporları ve amatör branşlara çok değerli yatırımlar yapıyoruz. Gençlerimizin ve vatandaşlarımızın spor yapması için zemin ve kolaylıklar sağlıyoruz. Şahinbey Belediye Başkanı ve Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü fahridir.Liderimiz Mehmet Tahmazoğlu’nun da desteği ile her zaman sporun ve sporcunun yanında olduk.Bu anlamda sporcularımız turnuvalarda başarılar elde ederek bizleri gururlandırmaktadır.Şahinbey Belediyesi Gençler ve Spor Kulübü 28-30 Temmuz 2023 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek Uluslararası Marmara Cup Karate Turnuvasına katıldı.Melek Polat, Yağmur Yavuz ve Antrenörümüz Barış Solkol milli takıma davet edildiler.Hem sporcularımızı hem de antrenörlerimizi kutluyorum.” – GAZİANTEP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu