Haber

Mehmet Şimşek’ten Dubai’ye yerleştiği iddialarına yanıt: Ankara’dayım mide ülserinden başka rahatsızlığım yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birkaç kez görüşen ve yeni dönemde ekonomide aktif rol oynamasını isteyen eski Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, sağlık sorunları olduğu yönündeki iddiaların boşa çıktığını açıkladı. gerçeği yansıtmaz.

Şimşek yaptığı açıklamada, “Dubai’ye yerleştiğim haberi gerçeği yansıtmıyor. Ailece Ankara’da yaşıyoruz. Ayrıca ciddi bir hastalığım olduğu haberi de gerçeği yansıtmıyor. Çok şükür Mide ülseri dışında önemli bir rahatsızlığınız yok.”

Gazeteci Fatih Altaylı’nın tartışmalarının ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Şimşek, şunları söyledi: Paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Dubai’ye yerleştiğim haberi gerçeği yansıtmıyor. Ailece Ankara’da yaşıyoruz. Yoğun işlerim nedeniyle dünyanın her yerine (özellikle Londra, Paris, New York, Dubai ve Doha) çok sık seyahat ediyorum. Ayrıca ciddi bir hastalığım olduğuna dair haberler var ve bu da gerçeği yansıtmıyor. Çok şükür mide ülseri dışında önemli bir rahatsızlığım yok. Saygılarımla…” (HABER MERKEZİ)

akkislaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu