Haber

Mardian Mall AVM Türkiye Şampiyonası Öncesi Yüzme Sporcularını Ağırladı

Mardian Mall AVM yönetimi, 29-30 tarihinde Adana’da yapılacak Türkiye şampiyonası öncesi yüzme sporcularını ağırladı.

Mardin Genç Yüzme sporcuları, 29-30 Temmuz 2023 tarihlerinde Adana’da yapılacak Türkiye şampiyonası öncesi Mardian MALL Alışveriş Merkezi’nde farklı yaş gruplarında katıldıkları yarı finalleri başarıyla geçerek, morallerini yükselttiler.

Mardian Mall AVM Pazarlama Müdürü Dilber Ecevit, sporculara başarı yolculuklarında eşlik etmekten büyük gurur duyduğunu belirterek, “Sosyal sorumluluklarımızın bilinciyle gençlik ve spora yönelik projeler gerçekleştirmeye, sporcularımızı başarıya giden yolda desteklemeye devam edeceğiz. Sporcularımıza son yolculuklarında başarılar diliyorum.”

Mardin Gençlik Sporİl Müdürü Beytullah Birlik ise sporcuların katıldıkları müsabakalarda elde ettikleri derecelerin gurur kaynağı olduğunu söyledi.

Birlik dedi ki:

“Sporcularımızın azimli ve iddialı performansları, antrenörlerimizin özverili çalışmaları ve kulüp yönetim kadromuzun takviyesi ile yakaladığımız başarıyı devam ettirerek, sporcularımızın yerel, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarını yakalamayı hedefliyoruz. Başarı bir grup işidir. Takımımızın ve sporcularımızın başarısı grup işidir. Bizi her konuda seferber eden ve destekleyen Mardian Mall AVM yönetimine de teşekkür ederiz.” – MARDİN

gomec-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu