Haber

Bayraklı’nın sosyal tesisleri misafirlerini bekliyor

Eşsiz İzmir manzarasına sahip Bayraklı Belediyesi’nin sosyal tesisleri, güncellenen yaz menüleri ile misafirlerini bekliyor. En lezzetli yiyecek ve içeceklerin uygun fiyatlarla sunulduğu tesisler, yaz akşamları da ilçe sakinlerinin uğrak yeri. Tek telefon numarasından rezervasyon yapılabilen restoran ve kafelerde vegan ve glütensiz menü hizmetleri de sunuluyor.

MUHTEŞEM KÖRFEZ MANZARASINDA EŞSİZ LEZZETLER

İzmir’in en güzel manzarasına sahip 10 sosyal tesisinde BAYBEL AŞ aracılığıyla vatandaşlara restoran ve kafe hizmeti veren Bayraklı Belediyesi, hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışıyla eşsiz lezzetlerini tatmak için misafirlerini bekliyor. Körfez manzaralı tesislerin yaz ortasında menülerinde vegan yiyecekler de yer alıyor. En lezzetli yiyecek ve içeceklerin uygun fiyatlarla sunulduğu sosyal tesisler yaz aylarında da vatandaşların uğrak yeri oluyor. Tüm sosyal tesislerin rezervasyon işlemleri tek bir telefon numarasından yapılabilmektedir. Dileyen 0232 724 98 98 numaralı telefondan sosyal tesislerden rezervasyon yaptırabilir.

SOSYAL TESİSLERİMİZE BEKLİYORUZ

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “İlçemize yeni sosyal tesisler kazandırmanın yanı sıra birçok sosyal tesisimizi de yeniledik. Farklı lezzetler ve eşsiz manzaralar ile tüm topluma hizmet verdiğimiz sosyal tesislerimizde temiz hava almak ve sosyal ortamda güzel vakit geçirmek isteyen herkesi bekliyoruz.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu